Про мене

  Доброго дня! Трохи розкажу про себе: мене звати Олена, я живу в чудовому місті нашої рідної України - Івано-Франківську.

          Я маю багато захоплень: література, кіно, гарна музика, я обожнюю квіти, які ростуть в мене на дачі, ну і звичайно - рукоділля. Трохи шию під настрій для себе, трохи в'яжу спицями та гачком, але понад усе я люблю вишивати.
          Вишивка для мене - це відпочинок, засіб медитації, порятунок від сірих буднів, це інший світ, в який мене веде нитка з голкою, і з якого часто не хочеться повертатися.
          Я давно живу на різних вишивальних сайтах, люблю читати блоги інших рукодільниць, і ось мені захотілось створити свій власний блог, не знаю чи вийде в мене, чи буде він цікавим, але я спробую.

4 коментарі:

 1. Оленочко! Чи маєте ви електронні схеми простих вишивок до Великодня: курчат, яєчок тощо. Те, що у просторі Інтернету не підходить. Допоможіть. Із приємністю запрошую до мого блогу http://irinakvitneva.blogspot.com

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Пані Ірино, дякую за запрошення, обов'язково навідаю вас :) Щодо схем, я б із задоволенням допомогла вам, але в мене таких немає. Я останніми роками захопилась складними вишивками, картинами, тож і схеми собі назбирала в інеті тільки такі. Можу подивитись у себе в журналах і зробити фото.

   Видалити
 2. Добрый день. Моя коллега мечтает о вышивке The Empress Eugenie много лет. я нашла вышивку в интернете. Можно у Вас проконсультироваться? Очень буду благодарна!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Юлия, здравствуйте! Только сейчас увидела ваш комментарий. Конечно, с удовольствием помогу вам, пишите

   Видалити